Vēstule nepazīstamajam

 Sveicināts, nepazīstamais cilvēk!


Cienījamais insultu pārcietušais cilvēk, radinieki un visi, kuri nav vienaldzīgi!

 

Vēršamies pie Jums  insultu pārcietušo cilvēku psiholoģiskā atbalsta  biedrības „Vigor” (tulkojumā – dzīves spēks, enerģija ) vārdā.

Ja  Jūs vai Jūsu tuvinieks ir pārcietis insultu un Jūs izjūtat vientulību, nedrošību un brīžiem bezpalīdzību un nomāktību, Jūs varat vērsties psiholoģiskā atbalsta biedrībā „Vigor’’, kur psihologi un citi speciālisti darbojas kā brīvprātīgie.

 Jums šobrīd nav viegli, visa dzīve ir mainījusies… Viss, kas agrāk iepriecināja, vairs nesagādā prieku; liekas, ka apkārt ir tukšums… Bet tas var mainīties. Ne tikai Jums nolaidās rokas un pasaule likās bezjēdzīga  un drūma. Atbalsts un palīdzība ir vajadzīga jebkuram cilvēkam, ar kuru noticis šāds trieciens. Un ir cilvēki, kuri gatavi sniegt palīdzīgu roku… Jums tikai jāpaver durvis, bet plašāk atvērt tās Jums jau palīdzēs…

  Mēs esam cilvēki, kurus ir saliedējusi kopēja nelaime. Bet dzīve – kā kaleidoskops – ir dažāda. Kopīgi mēs atrodam ceļus grūtsirdības, pelēcības pārvarēšanai, atrodam dzīvei jēgu un prieku.

Mēs satiekamies un strādājam ar mūsu laicīgajām grūtībām, tās kopīgi pārvarot. Ja Jums ir vajadzīga saprotošu cilvēku palīdzība un atbalsts, mēs priecāsimies Jūs redzēt mūsu biedrībā.

  Vēršoties pie mums, Jūs nodarbību laikā varēsiet saņemt atbalstu un palīdzību, kā arī varēsiet uzlabot savu runu, kustību funkcijas un vienkārši piepildīt sevi ar labu noskaņojumu.

Ar prieku gaidām Jūs!


Būsim priecīgi paplašināt savu brīvprātīgo komandu – nāciet tie, kuri grib brīvprātīgi, bez atalgojuma palīdzēt un justies vajadzīgiem citiem.

Būsim pateicīgi par jebkuru palīdzību – padomu, jaunu rehabilitācijas ideju, materiāliem (kancelejas precēm u.c.), lai varētu radoši darboties; par dāvanām trūcīgajiem (piemēram, dažiem cilvēkiem ir grūtības iegādāties sabiedriskā transporta braukšanas talonu, mobilā telefona papildināšanas karti); kādas medicīniskas procedūras apmaksu cilvēkam, kurš ir pārcietis insultu u.c.